Wyniki

Bieg 40km

Miejsce Mck Nr Imię Nazwisko Kat Miejscowość Team AV Wynik Dystans Straty Tempo
1 1 367 BARTOSZ MISIAK 40KM_M3 STRONIE ŚLĄSKIE DYNAFIT TEAM 11.64km/h 03:26:14 40KM 00:00:00.00
00:00:00.00
05:09
2 2 371 MAREK PIOTROWSKI 40KM_M3 WROCŁAW GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM 10.09km/h 03:57:52 40KM 00:31:35
00:31:35
05:56
3 1 354 DARIUSZ SKROBAŁA 40KM_M4 BOLECHOWO KB SOBÓTKA 9.94km/h 04:01:24 40KM 00:35:02
00:03:27
06:02
5 4 337 ŁUKASZ KACZMARCZYK 40KM_M3 SMOLEC ELITE RUNNERS 9.53km/h 04:11:49 40KM 00:45:32
00:10:05
06:17
6 1 359 KATARZYNA KRUPICKA 40KM_K3 WROCŁAW WRO/KRK 9.1km/h 04:23:40 40KM 00:57:20
00:11:47
06:35
7 5 307 WOJCIECH TOMASZKIEWICZ 40KM_M3 STRONIE ŚLĄSKIE RUN FOREST 9.01km/h 04:26:24 40KM 01:00:05
00:02:45
06:39
8 6 327 JACEK DOBIJA 40KM_M3 WROCŁAW - 8.98km/h 04:27:17 40KM 01:00:58
00:00:52
06:40
9 2 313 KRZYSZTOF PADOŁ 40KM_M4 OWIŃSKA OWIŃSKA 8.63km/h 04:38:04 40KM 01:11:42
00:10:44
06:57
10 3 363 ŁUKASZ RAKOWSKI 40KM_M4 BRZEG DOLNY PCC ROKITA 8.43km/h 04:44:32 40KM 01:18:11
00:06:28
07:06
11 4 378 PIOTR BERGER 40KM_M4 OTMUCHÓW RUNNERS TEAM NYSA 8.43km/h 04:44:50 40KM 01:18:34
00:00:23
07:07
12 5 381 MACIEJ KOGUT 40KM_M4 DUSZNIKI-ZDROJ - 8.42km/h 04:44:55 40KM 01:18:29
SPNM
07:07
13 2 322 KATARZYNA PLEWA 40KM_K3 STRONIE ŚLĄSKIE - 8.4km/h 04:45:36 40KM 01:19:18
00:00:49
07:08
14 6 362 ARTUR ZJEŻDŻAŁKA 40KM_M4 PĘPOWO GMINA PĘPOWO-KRZEKOTOWICE 8.35km/h 04:47:18 40KM 01:20:57
00:01:39
07:10
15 3 312 BEATA STEC 40KM_K3 RABKA-ZDRÓJ - 8.33km/h 04:48:04 40KM 01:21:45
00:00:48
07:12
16 7 384 KRZYSZTOF GAWENDA 40KM_M4 LUBLINIEC MAFIA TEAM LUBLINIEC 8.06km/h 04:57:53 40KM 01:31:30
00:09:44
07:26
17 8 343 LESZEK SWOBODA 40KM_M4 SOLARNIA MAFIA TEAM LUBLINIEC 8.06km/h 04:57:55 40KM 01:31:33
00:00:02
07:26
18 9 339 ŁUKASZ KADYS 40KM_M4 MIĘDZYLESIE LKS ISKRA JASZKOWA 7.95km/h 05:01:55 40KM 01:35:33
00:04:00
07:32
19 7 364 PAWEŁ LIS 40KM_M3 BRZEG DOLNY PCC ROKITA 7.9km/h 05:03:52 40KM 01:37:31
00:01:57
07:35
20 1 316 MICHAŁ PAWLACZEK 40KM_M5 TRZEBNICA - 7.86km/h 05:05:16 40KM 01:38:55
00:01:24
07:37
21 2 304 MARIUSZ LUDWICZAK 40KM_M5 POZNAŃ #WKURW-TEAM 7.85km/h 05:05:43 40KM 01:39:19
00:00:24
07:38
22 1 355 KATARZYNA GRZEBIELUCH 40KM_K4 RYBNIK LEDWOZIPIA 7.84km/h 05:06:10 40KM 01:39:49
00:00:29
07:39
23 8 331 PAWEŁ ŚWIAT 40KM_M3 SZCZYTNA RNB TEAM POLANICA ZDRÓJ 7.82km/h 05:06:51 40KM 01:40:34
00:00:44
07:40
24 10 369 GRZEGORZ STROJEK 40KM_M4 PRZEMKÓW - 7.81km/h 05:07:29 40KM 01:41:14
00:00:40
07:41
25 3 372 ADAM PRZYBYTKOWSKI 40KM_M5 BYSTRZYCA KŁODZKA KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KLODZKA 7.76km/h 05:09:12 40KM 01:42:51
00:01:36
07:43
26 2 374 AGNIESZKA FOGIEL-PAWŁOWSKA 40KM_K4 WROCŁAW - 7.72km/h 05:10:51 40KM 01:44:32
00:01:41
07:46
27 4 332 MAŁGORZATA WRÓBEL 40KM_K3 OBORNIKI ŚLĄSKIE OBORYGENI 7.72km/h 05:11:00 40KM 01:44:37
00:00:04
07:46
28 4 323 IRENEUSZ KIRKIEWICZ 40KM_M5 OŁAWA KOLEGA MAĆKA OŁAWA 7.71km/h 05:11:14 40KM 01:44:48
00:00:10
07:46
29 9 341 ŁUKASZ CUPAK 40KM_M3 DŁUGOŁĘKA - 7.71km/h 05:11:24 40KM 01:44:59
00:00:11
07:47
30 10 302 RAFAŁ TOMCZYK 40KM_M3 PODDĘBICE PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PL 7.69km/h 05:12:09 40KM 01:45:56
00:00:56
07:48
31 11 301 SŁAWOMIR KOSTRZEWSKI 40KM_M4 OPOLE - 7.66km/h 05:13:14 40KM 01:46:59
00:01:03
07:49
32 12 314 JAKUB PARA 40KM_M4 LESZNO LESZ NO LIMITS RUNNERS 7.55km/h 05:17:58 40KM 01:51:33
00:04:33
07:56
33 1 366 JANUSZ ŁUSZCZ 40KM_M6 WROCŁAW AMATOR 7.53km/h 05:18:33 40KM 01:52:12
00:00:39
07:57
34 11 303 BARTOSZ WĘGLARSKI 40KM_M3 MIELNO - 7.53km/h 05:18:35 40KM 01:52:10
SPNM
07:57
35 12 317 KRYSTIAN KUBAS 40KM_M3 PRUSZCZ GDANSKI PRUSZCZ BIEGA/STRASZYN ULTRA TEAM 7.5km/h 05:19:49 40KM 01:53:29
00:01:18
07:59
36 5 352 KINGA BUŁAJEWSKA-OZGA 40KM_K3 OŁAWA BIEGNIJ OŁAWO 7.5km/h 05:19:51 40KM 01:53:27
SPNM
07:59
37 3 348 EWA KARATKÓW 40KM_K4 RADKÓW LKS ISKRA JASZKOWA 7.48km/h 05:21:01 40KM 01:54:40
00:01:13
08:01
38 6 340 AGATA DEREŃ 40KM_K3 STARA ŁOMNICA LKS ISKRA JASZKOWA 7.46km/h 05:21:31 40KM 01:55:10
00:00:29
08:02
39 13 360 SYLWESTER PAWLAK 40KM_M4 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLONIA ŚRODA 7.28km/h 05:29:49 40KM 02:03:25
00:08:15
08:14
40 4 361 ANETA MACHAJEWSKA 40KM_K4 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLONIA ŚRODA 7.28km/h 05:29:49 40KM 02:03:26
00:00:01
08:14
41 14 345 PIOTR OSUCH 40KM_M4 NYSA NYSA BIEGA 7.27km/h 05:30:09 40KM 02:03:52
00:00:25
08:15
42 15 333 RAFAŁ WOŹNIAK 40KM_M4 BRZEG DOLNY PCC ROKITA 7.27km/h 05:30:13 40KM 02:03:51
SPNM
08:15
43 5 365 IRENEUSZ OLBERT 40KM_M5 BRZEG DOLNY PCC RKITA 7.23km/h 05:31:56 40KM 02:05:31
00:01:40
08:17
44 1 344 AGATA NOGANOWICZ 40KM_K5 DOMASZCZYN PRO-RUN WROCŁAW 7.16km/h 05:35:17 40KM 02:08:58
00:03:26
08:22
45 6 379 KRZYSZTOF RYŻEWSKI 40KM_M5 MIRKÓW RAWLPLUG ENDURO RUNNING TEAM 7.15km/h 05:35:49 40KM 02:09:28
00:00:30
08:23
46 16 330 ADAM POLCZYK 40KM_M4 TARNOWSKIE GÓRY SREBRNE MIASTO TARNOWSKIE GÓRY 7.11km/h 05:37:21 40KM 02:10:59
00:01:30
08:26
47 7 305 ARKADIUSZ ANTOSZCZUK 40KM_M5 KIEŁCZÓW ULTRACK 7.08km/h 05:39:06 40KM 02:12:49
00:01:50
08:28
48 2 342 KAZIMIERZ KORDZIŃSKI 40KM_M6 LUBLINIEC MAFIA TEAM LUBLINIEC 7.08km/h 05:39:12 40KM 02:12:52
00:00:03
08:28
49 8 368 ROBERT KOWALEWSKI 40KM_M5 WROCLAW - 7.03km/h 05:41:31 40KM 02:15:08
00:02:16
08:32
50 5 382 ANNA GRUSZKA 40KM_K4 PLEWISKA - 6.79km/h 05:53:36 40KM 02:27:17
00:12:08
08:50
51 13 383 JAN HAWRYLISZYN 40KM_M3 ŁOZINA PIASECZNO RUNNING 6.79km/h 05:53:42 40KM 02:27:22
00:00:04
08:50
52 17 308 ALEKSANDER KUROWSKI 40KM_M4 SZCZAWNO ZDRÓJ - 6.77km/h 05:54:36 40KM 02:28:14
00:00:52
08:51
53 18 349 PAWEŁ MACKIEWICZ 40KM_M4 LEGNICA - 6.76km/h 05:55:16 40KM 02:29:02
00:00:47
08:52
54 19 319 KRZYSZTOF SUSZCZYŃSKI 40KM_M4 NYSA RUNNERS TEAM NYSA 6.75km/h 05:55:33 40KM 02:29:14
00:00:12
08:53
55 20 338 ROBERT KOSIELSKI 40KM_M4 ŁÓDŹ - 6.74km/h 05:56:07 40KM 02:29:42
00:00:27
08:54
56 21 334 KRZYSZTOF CHROMIK 40KM_M4 WROCŁAW - 6.73km/h 05:56:28 40KM 02:30:02
00:00:20
08:54
57 9 311 ARKADIUSZ KLIMEK 40KM_M5 WARSZAWA - 6.62km/h 06:02:25 40KM 02:36:05
00:06:03
09:03
58 22 326 WIESŁAW STACHOWIAK 40KM_M4 WROCŁAW NIGHT RUNNERS WROCŁAW 6.61km/h 06:03:10 40KM 02:36:43
00:00:38
09:04
59 10 351 DARIUSZ DATA 40KM_M5 KLETNO KUGUAR XTREME RUNNERS 6.58km/h 06:04:27 40KM 02:38:11
00:01:27
09:06
60 6 320 SYLWIA KAJDAS 40KM_K4 KOBYŁKA ZABIEGANY WOŁOMIN 6.57km/h 06:05:21 40KM 02:38:59
00:00:48
09:08
61 23 358 AREK SZELĄGIEWICZ 40KM_M4 SZCZECIN CI OD RUDEGO KOTA 6.57km/h 06:05:31 40KM 02:39:09
00:00:10
09:08
62 3 380 ZBIGNIEW BRESSA 40KM_M6 PACZKÓW 100_MARATON_KLUB 6.52km/h 06:08:02 40KM 02:41:41
00:02:32
09:12
63 24 324 MARCIN KUCZYŃSKI 40KM_M4 LUBIN KGHM ZG RUN 6.47km/h 06:10:54 40KM 02:44:31
00:02:49
09:16
64 25 388 MATEUSZ DROBINA 40KM_M4 DŁUGOŁĘKA 6.42km/h 06:13:57 40KM 02:47:33
00:03:01
09:20
65 4 321 MIECZYSŁAW IGRAS 40KM_M6 NYSA RUNNERS TEAM NYSA 6.38km/h 06:16:14 40KM 02:49:55
00:02:22
09:24
66 1 370 VITALIYA KUKOBNIKAVA 40KM_K2 WROCŁAW GREENBLACKCLUB 6.37km/h 06:16:32 40KM 02:50:08
00:00:12
09:24
67 26 325 TOMASZ ŁUSZCZAKIEWICZ 40KM_M4 LUBIN BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA 6.37km/h 06:16:54 40KM 02:50:32
00:00:23
09:25
68 7 356 OLA ŻELAZOWSKA 40KM_K3 WROCŁAW ATLAS RUNNING TEAM 6.32km/h 06:19:38 40KM 02:53:19
00:02:47
09:29
69 27 310 HUBERT OZIMINA 40KM_M4 OBORNIKI ŚLĄSKIE OBORYGENI 6.32km/h 06:19:43 40KM 02:53:19
00:00:00
09:29
70 28 350 LECH WOŁOWSKI 40KM_M4 WARSZAWA - 6.27km/h 06:22:30 40KM 02:56:15
00:02:55
09:33
71 29 309 MACIEK SAMOLAK 40KM_M4 WAŁBRZYCH 16DBOT 6.22km/h 06:26:01 40KM 02:59:38
00:03:22
09:39
72 14 386 ADAM ŻAK 40KM_M3 KŁODZKO 6.22km/h 06:26:06 40KM 02:59:52
00:00:14
09:39
73 30 329 ADAM ZIMOŃ 40KM_M4 WROCŁAW INTEGRUM BROKER 6.09km/h 06:33:58 40KM 03:07:33
00:07:40
09:50
74 15 346 JANUSZ ŁOPUSIEWICZ 40KM_M3 WROCŁAW IRRACJONALNIE MASZERUJĄCY 5.92km/h 06:45:40 40KM 03:19:13
00:11:39
10:08
75 31 376 TOMASZ GWOŹDZIEWICZ 40KM_M4 BYTOM - 5.89km/h 06:47:30 40KM 03:21:07
00:01:54
10:11
76 5 315 KRZYSZTOF BOCZULA 40KM_M6 WROCŁAW - 5.41km/h 07:23:17 40KM 03:56:54
00:35:46
11:04
77 32 377 PAWEŁ WALCZUK 40KM_M4 WROCŁAW KB SOBÓTKA 5.3km/h 07:32:38 40KM 04:06:09
00:09:15
11:18

Bieg 40km Mężczyźni

Miejsce Mck Nr Imię Nazwisko Kat Miejscowość Team AV Wynik Dystans Straty Tempo
1 1 367 BARTOSZ MISIAK 40KM_M3 STRONIE ŚLĄSKIE DYNAFIT TEAM 11.64km/h 03:26:14 40KM 00:00:00.00
00:00:00.00
05:09
2 2 371 MAREK PIOTROWSKI 40KM_M3 WROCŁAW GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM 10.09km/h 03:57:52 40KM 00:31:35
00:31:35
05:56
3 1 354 DARIUSZ SKROBAŁA 40KM_M4 BOLECHOWO KB SOBÓTKA 9.94km/h 04:01:24 40KM 00:35:02
00:03:27
06:02
4 3 328 JAKUB STRÓŻYK 40KM_M3 KOŹMIN WIELKOPOLSKI KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERS 9.93km/h 04:01:40 40KM 00:35:26
00:00:24
06:02
5 4 337 ŁUKASZ KACZMARCZYK 40KM_M3 SMOLEC ELITE RUNNERS 9.53km/h 04:11:49 40KM 00:45:32
00:10:05
06:17
6 5 307 WOJCIECH TOMASZKIEWICZ 40KM_M3 STRONIE ŚLĄSKIE RUN FOREST 9.01km/h 04:26:24 40KM 01:00:05
00:14:32
06:39
7 6 327 JACEK DOBIJA 40KM_M3 WROCŁAW - 8.98km/h 04:27:17 40KM 01:00:58
00:00:52
06:40
8 2 313 KRZYSZTOF PADOŁ 40KM_M4 OWIŃSKA OWIŃSKA 8.63km/h 04:38:04 40KM 01:11:42
00:10:44
06:57
9 3 363 ŁUKASZ RAKOWSKI 40KM_M4 BRZEG DOLNY PCC ROKITA 8.43km/h 04:44:32 40KM 01:18:11
00:06:28
07:06
10 4 378 PIOTR BERGER 40KM_M4 OTMUCHÓW RUNNERS TEAM NYSA 8.43km/h 04:44:50 40KM 01:18:34
00:00:23
07:07
11 5 381 MACIEJ KOGUT 40KM_M4 DUSZNIKI-ZDROJ - 8.42km/h 04:44:55 40KM 01:18:29
SPNM
07:07
12 6 362 ARTUR ZJEŻDŻAŁKA 40KM_M4 PĘPOWO GMINA PĘPOWO-KRZEKOTOWICE 8.35km/h 04:47:18 40KM 01:20:57
00:02:28
07:10
13 7 384 KRZYSZTOF GAWENDA 40KM_M4 LUBLINIEC MAFIA TEAM LUBLINIEC 8.06km/h 04:57:53 40KM 01:31:30
00:10:33
07:26
14 8 343 LESZEK SWOBODA 40KM_M4 SOLARNIA MAFIA TEAM LUBLINIEC 8.06km/h 04:57:55 40KM 01:31:33
00:00:02
07:26
15 9 339 ŁUKASZ KADYS 40KM_M4 MIĘDZYLESIE LKS ISKRA JASZKOWA 7.95km/h 05:01:55 40KM 01:35:33
00:04:00
07:32
16 7 364 PAWEŁ LIS 40KM_M3 BRZEG DOLNY PCC ROKITA 7.9km/h 05:03:52 40KM 01:37:31
00:01:57
07:35
17 1 316 MICHAŁ PAWLACZEK 40KM_M5 TRZEBNICA - 7.86km/h 05:05:16 40KM 01:38:55
00:01:24
07:37
18 2 304 MARIUSZ LUDWICZAK 40KM_M5 POZNAŃ #WKURW-TEAM 7.85km/h 05:05:43 40KM 01:39:19
00:00:24
07:38
19 8 331 PAWEŁ ŚWIAT 40KM_M3 SZCZYTNA RNB TEAM POLANICA ZDRÓJ 7.82km/h 05:06:51 40KM 01:40:34
00:01:14
07:40
20 10 369 GRZEGORZ STROJEK 40KM_M4 PRZEMKÓW - 7.81km/h 05:07:29 40KM 01:41:14
00:00:40
07:41
21 3 372 ADAM PRZYBYTKOWSKI 40KM_M5 BYSTRZYCA KŁODZKA KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KLODZKA 7.76km/h 05:09:12 40KM 01:42:51
00:01:36
07:43
22 4 323 IRENEUSZ KIRKIEWICZ 40KM_M5 OŁAWA KOLEGA MAĆKA OŁAWA 7.71km/h 05:11:14 40KM 01:44:48
00:01:57
07:46
23 9 341 ŁUKASZ CUPAK 40KM_M3 DŁUGOŁĘKA - 7.71km/h 05:11:24 40KM 01:44:59
00:00:11
07:47
24 10 302 RAFAŁ TOMCZYK 40KM_M3 PODDĘBICE PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PL 7.69km/h 05:12:09 40KM 01:45:56
00:00:56
07:48
25 11 301 SŁAWOMIR KOSTRZEWSKI 40KM_M4 OPOLE - 7.66km/h 05:13:14 40KM 01:46:59
00:01:03
07:49
26 12 314 JAKUB PARA 40KM_M4 LESZNO LESZ NO LIMITS RUNNERS 7.55km/h 05:17:58 40KM 01:51:33
00:04:33
07:56
27 1 366 JANUSZ ŁUSZCZ 40KM_M6 WROCŁAW AMATOR 7.53km/h 05:18:33 40KM 01:52:12
00:00:39
07:57
28 11 303 BARTOSZ WĘGLARSKI 40KM_M3 MIELNO - 7.53km/h 05:18:35 40KM 01:52:10
SPNM
07:57
29 12 317 KRYSTIAN KUBAS 40KM_M3 PRUSZCZ GDANSKI PRUSZCZ BIEGA/STRASZYN ULTRA TEAM 7.5km/h 05:19:49 40KM 01:53:29
00:01:18
07:59
30 13 360 SYLWESTER PAWLAK 40KM_M4 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLONIA ŚRODA 7.28km/h 05:29:49 40KM 02:03:25
00:09:56
08:14
31 14 345 PIOTR OSUCH 40KM_M4 NYSA NYSA BIEGA 7.27km/h 05:30:09 40KM 02:03:52
00:00:26
08:15
32 15 333 RAFAŁ WOŹNIAK 40KM_M4 BRZEG DOLNY PCC ROKITA 7.27km/h 05:30:13 40KM 02:03:51
SPNM
08:15
33 5 365 IRENEUSZ OLBERT 40KM_M5 BRZEG DOLNY PCC RKITA 7.23km/h 05:31:56 40KM 02:05:31
00:01:40
08:17
34 6 379 KRZYSZTOF RYŻEWSKI 40KM_M5 MIRKÓW RAWLPLUG ENDURO RUNNING TEAM 7.15km/h 05:35:49 40KM 02:09:28
00:03:57
08:23
35 16 330 ADAM POLCZYK 40KM_M4 TARNOWSKIE GÓRY SREBRNE MIASTO TARNOWSKIE GÓRY 7.11km/h 05:37:21 40KM 02:10:59
00:01:30
08:26
36 7 305 ARKADIUSZ ANTOSZCZUK 40KM_M5 KIEŁCZÓW ULTRACK 7.08km/h 05:39:06 40KM 02:12:49
00:01:50
08:28
37 2 342 KAZIMIERZ KORDZIŃSKI 40KM_M6 LUBLINIEC MAFIA TEAM LUBLINIEC 7.08km/h 05:39:12 40KM 02:12:52
00:00:03
08:28
38 8 368 ROBERT KOWALEWSKI 40KM_M5 WROCLAW - 7.03km/h 05:41:31 40KM 02:15:08
00:02:16
08:32
39 13 383 JAN HAWRYLISZYN 40KM_M3 ŁOZINA PIASECZNO RUNNING 6.79km/h 05:53:42 40KM 02:27:22
00:12:13
08:50
40 17 308 ALEKSANDER KUROWSKI 40KM_M4 SZCZAWNO ZDRÓJ - 6.77km/h 05:54:36 40KM 02:28:14
00:00:52
08:51
41 18 349 PAWEŁ MACKIEWICZ 40KM_M4 LEGNICA - 6.76km/h 05:55:16 40KM 02:29:02
00:00:47
08:52
42 19 319 KRZYSZTOF SUSZCZYŃSKI 40KM_M4 NYSA RUNNERS TEAM NYSA 6.75km/h 05:55:33 40KM 02:29:14
00:00:12
08:53
43 20 338 ROBERT KOSIELSKI 40KM_M4 ŁÓDŹ - 6.74km/h 05:56:07 40KM 02:29:42
00:00:27
08:54
44 21 334 KRZYSZTOF CHROMIK 40KM_M4 WROCŁAW - 6.73km/h 05:56:28 40KM 02:30:02
00:00:20
08:54
45 9 311 ARKADIUSZ KLIMEK 40KM_M5 WARSZAWA - 6.62km/h 06:02:25 40KM 02:36:05
00:06:03
09:03
46 22 326 WIESŁAW STACHOWIAK 40KM_M4 WROCŁAW NIGHT RUNNERS WROCŁAW 6.61km/h 06:03:10 40KM 02:36:43
00:00:38
09:04
47 10 351 DARIUSZ DATA 40KM_M5 KLETNO KUGUAR XTREME RUNNERS 6.58km/h 06:04:27 40KM 02:38:11
00:01:27
09:06
48 23 358 AREK SZELĄGIEWICZ 40KM_M4 SZCZECIN CI OD RUDEGO KOTA 6.57km/h 06:05:31 40KM 02:39:09
00:00:58
09:08
49 3 380 ZBIGNIEW BRESSA 40KM_M6 PACZKÓW 100_MARATON_KLUB 6.52km/h 06:08:02 40KM 02:41:41
00:02:32
09:12
50 24 324 MARCIN KUCZYŃSKI 40KM_M4 LUBIN KGHM ZG RUN 6.47km/h 06:10:54 40KM 02:44:31
00:02:49
09:16
51 25 388 MATEUSZ DROBINA 40KM_M4 DŁUGOŁĘKA 6.42km/h 06:13:57 40KM 02:47:33
00:03:01
09:20
52 4 321 MIECZYSŁAW IGRAS 40KM_M6 NYSA RUNNERS TEAM NYSA 6.38km/h 06:16:14 40KM 02:49:55
00:02:22
09:24
53 26 325 TOMASZ ŁUSZCZAKIEWICZ 40KM_M4 LUBIN BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA 6.37km/h 06:16:54 40KM 02:50:32
00:00:36
09:25
54 27 310 HUBERT OZIMINA 40KM_M4 OBORNIKI ŚLĄSKIE OBORYGENI 6.32km/h 06:19:43 40KM 02:53:19
00:02:47
09:29
55 28 350 LECH WOŁOWSKI 40KM_M4 WARSZAWA - 6.27km/h 06:22:30 40KM 02:56:15
00:02:55
09:33
56 29 309 MACIEK SAMOLAK 40KM_M4 WAŁBRZYCH 16DBOT 6.22km/h 06:26:01 40KM 02:59:38
00:03:22
09:39
57 14 386 ADAM ŻAK 40KM_M3 KŁODZKO 6.22km/h 06:26:06 40KM 02:59:52
00:00:14
09:39
58 30 329 ADAM ZIMOŃ 40KM_M4 WROCŁAW INTEGRUM BROKER 6.09km/h 06:33:58 40KM 03:07:33
00:07:40
09:50
59 15 346 JANUSZ ŁOPUSIEWICZ 40KM_M3 WROCŁAW IRRACJONALNIE MASZERUJĄCY 5.92km/h 06:45:40 40KM 03:19:13
00:11:39
10:08
60 31 376 TOMASZ GWOŹDZIEWICZ 40KM_M4 BYTOM - 5.89km/h 06:47:30 40KM 03:21:07
00:01:54
10:11
61 5 315 KRZYSZTOF BOCZULA 40KM_M6 WROCŁAW - 5.41km/h 07:23:17 40KM 03:56:54
00:35:46
11:04
62 32 377 PAWEŁ WALCZUK 40KM_M4 WROCŁAW KB SOBÓTKA 5.3km/h 07:32:38 40KM 04:06:09
00:09:15
11:18

Bieg 40km Kobiety

Miejsce Mck Nr Imię Nazwisko Kat Miejscowość Team AV Wynik Dystans Straty Tempo
1 1 359 KATARZYNA KRUPICKA 40KM_K3 WROCŁAW WRO/KRK 9.1km/h 04:23:40 40KM 00:00:00.00
00:00:00.00
06:35
2 2 322 KATARZYNA PLEWA 40KM_K3 STRONIE ŚLĄSKIE - 8.4km/h 04:45:36 40KM 00:21:58
00:21:58
07:08
3 3 312 BEATA STEC 40KM_K3 RABKA-ZDRÓJ - 8.33km/h 04:48:04 40KM 00:24:25
00:02:27
07:12
4 1 355 KATARZYNA GRZEBIELUCH 40KM_K4 RYBNIK LEDWOZIPIA 7.84km/h 05:06:10 40KM 00:42:29
00:18:03
07:39
5 2 374 AGNIESZKA FOGIEL-PAWŁOWSKA 40KM_K4 WROCŁAW - 7.72km/h 05:10:51 40KM 00:47:12
00:04:43
07:46
6 4 332 MAŁGORZATA WRÓBEL 40KM_K3 OBORNIKI ŚLĄSKIE OBORYGENI 7.72km/h 05:11:00 40KM 00:47:17
00:00:04
07:46
7 5 352 KINGA BUŁAJEWSKA-OZGA 40KM_K3 OŁAWA BIEGNIJ OŁAWO 7.5km/h 05:19:51 40KM 00:56:07
00:08:49
07:59
8 3 348 EWA KARATKÓW 40KM_K4 RADKÓW LKS ISKRA JASZKOWA 7.48km/h 05:21:01 40KM 00:57:20
00:01:13
08:01
9 6 340 AGATA DEREŃ 40KM_K3 STARA ŁOMNICA LKS ISKRA JASZKOWA 7.46km/h 05:21:31 40KM 00:57:50
00:00:29
08:02
10 4 361 ANETA MACHAJEWSKA 40KM_K4 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLONIA ŚRODA 7.28km/h 05:29:49 40KM 01:06:06
00:08:16
08:14
11 1 344 AGATA NOGANOWICZ 40KM_K5 DOMASZCZYN PRO-RUN WROCŁAW 7.16km/h 05:35:17 40KM 01:11:38
00:05:31
08:22
12 5 382 ANNA GRUSZKA 40KM_K4 PLEWISKA - 6.79km/h 05:53:36 40KM 01:29:57
00:18:19
08:50
13 6 320 SYLWIA KAJDAS 40KM_K4 KOBYŁKA ZABIEGANY WOŁOMIN 6.57km/h 06:05:21 40KM 01:41:39
00:11:42
09:08
14 1 370 VITALIYA KUKOBNIKAVA 40KM_K2 WROCŁAW GREENBLACKCLUB 6.37km/h 06:16:32 40KM 01:52:48
00:11:08
09:24
15 7 356 OLA ŻELAZOWSKA 40KM_K3 WROCŁAW ATLAS RUNNING TEAM 6.32km/h 06:19:38 40KM 01:55:59
00:03:11
09:29

Bieg 22km

Miejsce Mck Nr Imię Nazwisko Kat Miejscowość Team AV Wynik Dystans Straty Tempo
1 1 225 KAROL DUDA 22KM_M3 PISKORZÓW - 11.77km/h 01:52:11 22KM 00:00:00.00
00:00:00.00
05:05
2 1 248 MARCIN KUŁAKOWSKI 22KM_M2 JEDLINA-ZDRÓJ MAD RUNNERS 11.32km/h 01:56:34 22KM 00:04:20
00:04:20
05:17
3 2 153 GRZEGORZ MAŁYGA 22KM_M3 WROCŁAW RMT TEAM PRO 11.15km/h 01:58:22 22KM 00:06:10
00:01:49
05:22
4 3 213 TOMASZ KOWAL 22KM_M3 JASZKOWA DOLNA EBIEGI.PL 11km/h 01:59:57 22KM 00:07:44
00:01:33
05:27
5 2 195 TOMASZ WANIOWSKI 22KM_M2 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 10.49km/h 02:05:48 22KM 00:13:32
00:05:47
05:43
6 3 217 NICO WALESKA 22KM_M2 LUBOSZYCE - 10.13km/h 02:10:16 22KM 00:18:02
00:04:30
05:55
7 1 159 TOMASZ KOZIEŁ 22KM_M4 KUDOWA-ZDRÓJ #WAWRZYNTEAM 9.93km/h 02:12:57 22KM 00:20:45
00:02:42
06:02
8 1 255 MONIKA DUDEK 22KM_K3 ZIĘBICE BIEGOWY DZIK 9.27km/h 02:22:25 22KM 00:30:12
00:09:27
06:28
9 4 236 WOJCIECH NAPIERAJ 22KM_M3 PONIEC - 9.17km/h 02:23:56 22KM 00:31:38
00:01:25
06:32
10 1 252 MICHAŁ KONIARZ 22KM_M5 BRZEG - 9.08km/h 02:25:25 22KM 00:33:10
00:01:32
06:36
11 2 160 ARTUR MARKOWSKI 22KM_M5 WROCŁAW NOA 9km/h 02:26:39 22KM 00:34:26
00:01:15
06:39
12 5 158 PIOTR WĘGRZYK 22KM_M3 WROCŁAW KOSYNIERZY 8.98km/h 02:27:02 22KM 00:34:48
00:00:21
06:41
13 3 186 JACEK BROK 22KM_M5 PLEWISKA - 8.96km/h 02:27:20 22KM 00:34:59
00:00:11
06:41
14 2 251 KRZYSZTOF WIERNY 22KM_M4 WROCŁAW HALLELU JAH 8.81km/h 02:29:48 22KM 00:37:29
00:02:29
06:48
15 4 205 STEFAN FIEBIG 22KM_M5 PONIEC WWW.FIEBIG.PL 8.72km/h 02:31:22 22KM 00:39:06
00:01:36
06:52
16 1 199 MAŁGORZATA BROK 22KM_K4 PLEWISKA - 8.67km/h 02:32:12 22KM 00:39:59
00:00:53
06:55
17 3 239 GRZEGORZ KURZAWIAK 22KM_M4 KUDOWA-ZDRÓJ KUDOWIANKA RUN 8.61km/h 02:33:19 22KM 00:41:07
00:01:07
06:58
18 4 168 ŁUKASZ NAGLAK 22KM_M4 KOŹMIN WIELKOPOLSKI KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERS 8.57km/h 02:33:57 22KM 00:41:45
00:00:38
06:59
19 6 241 DAMIAN PRZYMUSIŃSKI 22KM_M3 OBORNIKI OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY 8.54km/h 02:34:31 22KM 00:42:17
00:00:32
07:01
20 5 200 JAROSŁAW RÓŻYCKI 22KM_M4 OBORNIKI OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY 8.41km/h 02:36:52 22KM 00:44:38
00:02:20
07:07
21 6 228 PIOTR SZCZERBINSKI 22KM_M4 WROCLAW - 8.41km/h 02:37:01 22KM 00:44:39
00:00:00
07:08
22 5 163 PAWEŁ CZECHOLIŃSKI 22KM_M5 PONIEC STREFASPORTU.PL 8.34km/h 02:38:19 22KM 00:46:01
00:01:22
07:11
23 6 155 ARTUR ADAMIN 22KM_M5 WAŁBRZYCH - 8.33km/h 02:38:27 22KM 00:46:10
00:00:09
07:12
24 7 178 JERZY TEKIELI 22KM_M4 KŁODZKO TEKIELI FAMILY 8.3km/h 02:39:03 22KM 00:46:47
00:00:37
07:13
25 7 223 GRZEGORZ SULIMA 22KM_M5 STRZEGOM \"GRUPA BIEGOWA \"\"BEZ GRANIC\"\"\" 8.29km/h 02:39:08 22KM 00:46:50
00:00:03
07:14
26 8 254 ADAM PORADA 22KM_M5 JARNOŁTÓWEK MULTIFIT 8.17km/h 02:41:36 22KM 00:49:17
00:02:26
07:20
27 1 154 IRENEUSZ GAWROŃSKI 22KM_M6 CZECHOWICE-DZIEDZICE AMATOR 8.16km/h 02:41:46 22KM 00:49:34
00:00:17
07:21
28 7 238 MAKSIM PILETSKI 22KM_M3 WROCŁAW - 8.15km/h 02:41:57 22KM 00:49:35
00:00:00
07:21
29 8 176 PIOTR MICHALAK 22KM_M4 POZNAŃ PIOTR MICHALAK 8.06km/h 02:43:40 22KM 00:51:19
00:01:44
07:26
30 9 174 TOMASZ GRYKIEL 22KM_M4 POZNAŃ KS JULIAN 7.91km/h 02:46:53 22KM 00:54:28
00:03:09
07:35
31 10 232 DANIEL WIERZBICKI 22KM_M4 KLODZKO EBIEGI PL 7.7km/h 02:51:31 22KM 00:59:11
00:04:42
07:47
32 2 210 ANDŻELIKA KRUPIŃSKA 22KM_K3 KOZIEGŁOWY BIEGAJĄCE KREJZOLE / AKTYWNI RAZEM 7.69km/h 02:51:42 22KM 00:59:25
00:00:13
07:48
33 3 190 BARBARA KARPIŃSKA 22KM_K3 OTMUCHÓW RUNNERS TEAM NYSA 7.59km/h 02:53:53 22KM 01:01:46
00:02:21
07:54
34 1 182 MAGDALENA CHEŁMICKA 22KM_K5 ŁÓDŹ ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM 7.57km/h 02:54:19 22KM 01:02:03
00:00:16
07:55
35 8 256 BARTEK BOROWIEC 22KM_M3 WROCŁAW ATLAS RUNNING TEAM 7.45km/h 02:57:04 22KM 01:04:47
00:02:44
08:02
36 9 222 LESZEK GRYGIEL 22KM_M5 WROCŁAW ATLAS RUNNING TEAM 7.45km/h 02:57:06 22KM 01:04:49
00:00:02
08:03
37 11 151 DAWID MOŃKO 22KM_M4 WROCŁAW DOKERSI WROCŁAW 7.44km/h 02:57:24 22KM 01:05:01
00:00:12
08:03
38 9 169 KRZYSZTOF OGÓREK 22KM_M3 WYSOKA - 7.44km/h 02:57:27 22KM 01:05:06
00:00:04
08:03
39 2 245 KRZYSZTOF PIĘTA 22KM_M6 SOSNOWIEC SOSNA SOSNOWIEC 7.43km/h 02:57:42 22KM 01:05:27
00:00:21
08:04
40 10 227 BOGUSŁAW BEDNARCZYK 22KM_M5 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 7.31km/h 03:00:33 22KM 01:08:19
00:02:52
08:12
41 2 240 JUSTYNA HACHOŁ 22KM_K4 WROCŁAW - 7.31km/h 03:00:34 22KM 01:08:19
00:00:00
08:12
42 12 253 MICHAŁ GRELA 22KM_M4 WROCŁAW BIEGAMY WE WROCŁAWIU 7.3km/h 03:00:47 22KM 01:08:26
00:00:06
08:13
43 3 207 ANNA NAKONECZNA 22KM_K4 WROCŁAW 1 7.3km/h 03:00:56 22KM 01:08:42
00:00:16
08:13
44 2 206 KATARZYNA PTASZEK 22KM_K5 PIETRZYKOWICE TRENUJZNAMI.PL 7.28km/h 03:01:23 22KM 01:09:09
00:00:26
08:14
45 11 181 IRENEUSZ NOWAK 22KM_M5 BYSTRZYCA KŁODZKA - 7.17km/h 03:03:59 22KM 01:11:42
00:02:32
08:21
46 3 196 JACEK DUDZIK 22KM_M6 KŁODZKO LKS ISKRA JASZKOWA 7.09km/h 03:06:07 22KM 01:13:50
00:02:07
08:27
47 13 242 SEBASTIAN GOŁĘBIEWSKI 22KM_M4 KŁODZKO EBIEGI.PL 7.07km/h 03:06:39 22KM 01:14:20
00:00:30
08:29
48 10 211 MATEUSZ KRUPIŃSKI 22KM_M3 KOZIEGŁOWY - 7.05km/h 03:07:21 22KM 01:15:03
00:00:42
08:30
49 11 189 DANIEL KUPŚĆ 22KM_M3 WROCŁAW - 7.03km/h 03:07:43 22KM 01:15:24
00:00:21
08:31
50 1 247 ZBIGNIEW TWARÓG 22KM_M7 STRZEGOM \"GRUPA BIEGOWA \"\"BEZ GRANIC\"\"\" 7.02km/h 03:08:08 22KM 01:15:51
00:00:27
08:33
51 12 172 MATEUSZ ZAPIERACZYŃSKI 22KM_M3 RZGÓW RAZEM TRENUJEMY SPORT 7km/h 03:08:40 22KM 01:16:23
00:00:31
08:34
52 14 194 JAN DZIURANIUK 22KM_M4 GÓRA KALWARIA DZIURA 6.97km/h 03:09:30 22KM 01:17:11
00:00:47
08:36
53 13 244 WOJCIECH JANOWICZ 22KM_M3 KŁODZKO - 6.88km/h 03:11:58 22KM 01:19:37
00:02:26
08:43
54 4 191 MAGDALENA LEWICKA 22KM_K3 OBORNIKI OKL OBORNIKI 6.81km/h 03:13:50 22KM 01:21:34
00:01:56
08:48
55 15 183 MARIUSZ OPAŁACZ 22KM_M4 JELENIA GÓRA - 6.64km/h 03:18:45 22KM 01:26:24
00:04:49
09:02
56 4 231 ADRIAN GADOMSKI 22KM_M2 KSIĄŻ WLKP - 6.64km/h 03:18:52 22KM 01:26:33
00:00:09
09:02
57 5 230 BARTOSZ MALUSIAK 22KM_M2 KSIĄŻ WIELKOPOLSKI - 6.64km/h 03:18:53 22KM 01:26:46
00:00:13
09:02
58 6 237 WOJCIECH ŚWIDERSKI 22KM_M2 WROCŁAW - 6.63km/h 03:18:57 22KM 01:26:34
SPNM
09:02
59 4 218 KINGA ZAMIATOWSKA 22KM_K4 BYDGOSZCZ BELLA LINE 6.56km/h 03:21:15 22KM 01:29:02
00:02:27
09:08
60 12 188 RADOSLAW WOZNIAK 22KM_M5 BIELANY WROCLAWSKIE - 6.46km/h 03:24:18 22KM 01:31:54
00:02:52
09:17
61 14 201 BORYS BEDNAREK 22KM_M3 LĄDEK-ZDRÓJ - 6.42km/h 03:25:40 22KM 01:33:21
00:01:27
09:20
62 16 209 ROBERT WRÓBEL 22KM_M4 WROCŁAW - 6.32km/h 03:28:44 22KM 01:36:21
00:03:00
09:29
63 5 203 ANETA ANTOSZCZUK 22KM_K4 KIEŁCZÓW - 6.32km/h 03:28:46 22KM 01:36:27
00:00:05
09:29
64 17 167 MICHAŁ RĘDZIA 22KM_M4 WOŁOMIN ZABIEGANY WOŁOMIN 6.32km/h 03:28:48 22KM 01:36:25
SPNM
09:29
65 3 229 ALICJA LUBAŃSKA 22KM_K5 BUKOWICE - 6.31km/h 03:29:05 22KM 01:36:48
00:00:22
09:30
66 4 224 JANUSZ ROCHOWIAK 22KM_M6 POBIEDZISKA JANUSZ BIEGA 6.29km/h 03:29:53 22KM 01:37:36
00:00:47
09:32
67 1 198 AGNIESZKA ZAJĄCZKOWSKA 22KM_K2 KŁODZKO LKS ISKRA JASZKOWA 6.23km/h 03:31:56 22KM 01:39:37
00:02:00
09:38
68 15 173 PRZEMYSŁAW POSELT 22KM_M3 ŁÓDŹ - 6.23km/h 03:31:56 22KM 01:39:40
00:00:03
09:38
69 5 216 KAZIMIERZ GONERA 22KM_M6 MIŁOSZYCE KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE 6.22km/h 03:32:05 22KM 01:39:46
00:00:06
09:38
70 6 219 ANNA SKRZĄTEK 22KM_K4 PRZYŁĘKI - 6.21km/h 03:32:23 22KM 01:40:10
00:00:23
09:39
71 5 193 PAULA KOROWAJ 22KM_K3 ZBYCHOWO AKTYWNE ZBYCHOWO 6.19km/h 03:33:22 22KM 01:41:04
00:00:54
09:41
72 6 192 SYLWIA PATEK 22KM_K3 ZBYCHOWO AKTYWNE ZBYCHOWO 6.19km/h 03:33:23 22KM 01:41:05
00:00:00
09:41
73 16 179 KONRAD JELEŃ 22KM_M3 CZAPURY VEGE RUNNERS 6.15km/h 03:34:39 22KM 01:42:18
00:01:13
09:45
74 7 177 JOANNA MICHALAK 22KM_K4 POZNAŃ JOANNA MICHALAK 6.08km/h 03:36:59 22KM 01:44:38
00:02:19
09:51
75 4 221 IZABELA DATA 22KM_K5 KLETNO KUGUAR XTREME RUNNERS 6.07km/h 03:37:19 22KM 01:45:05
00:00:27
09:52
76 8 234 EWA HUDZIAK-OWCZAREK 22KM_K4 BRZEG DOLNY PCC ROKITA 6.04km/h 03:38:24 22KM 01:46:06
00:01:01
09:55
77 13 197 JOZEF URBANIAK 22KM_M5 STRONIE ŚLĄSKIE ULKS CZARNA GÓRA 6.04km/h 03:38:33 22KM 01:46:15
00:00:08
09:56
78 17 235 DAMIAN HADRO 22KM_M3 WROCŁAW PCC ROKITA 5.93km/h 03:42:27 22KM 01:50:09
00:03:54
10:06
79 7 246 MAGDALENA SZELĄGIEWCZ 22KM_K3 SZCZECIN - 5.76km/h 03:48:58 22KM 01:56:37
00:06:27
10:24
80 6 162 KRZYSZTOF ZIÓŁKOWSKI 22KM_M6 WROŁAW PRO-RUN WROCŁAW 5.75km/h 03:49:25 22KM 01:57:10
00:00:32
10:25
81 9 202 KATARZYNA BARTOSZEWSKA 22KM_K4 DŁUGOŁĘKA TEAM RÓŻOWEJ PELERYNKI 5.68km/h 03:52:13 22KM 01:59:52
00:02:42
10:33
82 5 220 GRAŻYNA GIERSZEWSKA 22KM_K5 BYDGOSZCZ - 5.62km/h 03:55:02 22KM 02:02:47
00:02:54
10:41
83 10 166 ANONIM ANONIM (M46K4040) 22KM_K4 WARSZAWA - 5.6km/h 03:55:31 22KM 02:03:07
00:00:19
10:42
84 18 214 TOMASZ DOMAGAŁA 22KM_M4 DZIERŻONIÓW BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 5.6km/h 03:55:52 22KM 02:03:33
00:00:25
10:43
85 11 215 JOANNA DOMAGAŁA 22KM_K4 DZIERŻONIÓW BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 5.6km/h 03:55:52 22KM 02:03:33
00:00:00
10:43
86 2 243 MONIKA LUBAŃSKA 22KM_K2 DŁUGOŁĘKA - 5.59km/h 03:56:15 22KM 02:03:58
00:00:24
10:44
87 19 152 PATRYK ŁACHAN 22KM_M4 WROCŁAW WKURW_TEAM 5.46km/h 04:01:50 22KM 02:09:27
00:05:29
10:59
88 8 208 BARBARA SERWOTKA-KAŁUŻNY 22KM_K3 KIEŁCZÓW RUDA 5.32km/h 04:07:59 22KM 02:15:42
00:06:15
11:16
89 12 184 KATARZYNA POLCZYK 22KM_K4 TARNOWSKIE GÓRY SREBRNE MIASTO TARNOWSKIE GÓRY 5.27km/h 04:10:39 22KM 02:18:20
00:02:38
11:23
90 13 226 MAŁGORZATA SZELĄGIEWICZ 22KM_K4 SZCZECIN CI OD RUDEGO KOTA DNF 22KM SPNM
SPNM

Bieg 22km Mężczyźni

Miejsce Mck Nr Imię Nazwisko Kat Miejscowość Team AV Wynik Dystans Straty Tempo
1 1 225 KAROL DUDA 22KM_M3 PISKORZÓW - 11.77km/h 01:52:11 22KM 00:00:00.00
00:00:00.00
05:05
2 1 248 MARCIN KUŁAKOWSKI 22KM_M2 JEDLINA-ZDRÓJ MAD RUNNERS 11.32km/h 01:56:34 22KM 00:04:20
00:04:20
05:17
3 2 153 GRZEGORZ MAŁYGA 22KM_M3 WROCŁAW RMT TEAM PRO 11.15km/h 01:58:22 22KM 00:06:10
00:01:49
05:22
4 3 213 TOMASZ KOWAL 22KM_M3 JASZKOWA DOLNA EBIEGI.PL 11km/h 01:59:57 22KM 00:07:44
00:01:33
05:27
5 2 195 TOMASZ WANIOWSKI 22KM_M2 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 10.49km/h 02:05:48 22KM 00:13:32
00:05:47
05:43
6 3 217 NICO WALESKA 22KM_M2 LUBOSZYCE - 10.13km/h 02:10:16 22KM 00:18:02
00:04:30
05:55
7 1 159 TOMASZ KOZIEŁ 22KM_M4 KUDOWA-ZDRÓJ #WAWRZYNTEAM 9.93km/h 02:12:57 22KM 00:20:45
00:02:42
06:02
8 4 236 WOJCIECH NAPIERAJ 22KM_M3 PONIEC - 9.17km/h 02:23:56 22KM 00:31:38
00:10:52
06:32
9 1 252 MICHAŁ KONIARZ 22KM_M5 BRZEG - 9.08km/h 02:25:25 22KM 00:33:10
00:01:32
06:36
10 2 160 ARTUR MARKOWSKI 22KM_M5 WROCŁAW NOA 9km/h 02:26:39 22KM 00:34:26
00:01:15
06:39
11 5 158 PIOTR WĘGRZYK 22KM_M3 WROCŁAW KOSYNIERZY 8.98km/h 02:27:02 22KM 00:34:48
00:00:21
06:41
12 3 186 JACEK BROK 22KM_M5 PLEWISKA - 8.96km/h 02:27:20 22KM 00:34:59
00:00:11
06:41
13 2 251 KRZYSZTOF WIERNY 22KM_M4 WROCŁAW HALLELU JAH 8.81km/h 02:29:48 22KM 00:37:29
00:02:29
06:48
14 4 205 STEFAN FIEBIG 22KM_M5 PONIEC WWW.FIEBIG.PL 8.72km/h 02:31:22 22KM 00:39:06
00:01:36
06:52
15 3 239 GRZEGORZ KURZAWIAK 22KM_M4 KUDOWA-ZDRÓJ KUDOWIANKA RUN 8.61km/h 02:33:19 22KM 00:41:07
00:02:01
06:58
16 4 168 ŁUKASZ NAGLAK 22KM_M4 KOŹMIN WIELKOPOLSKI KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERS 8.57km/h 02:33:57 22KM 00:41:45
00:00:38
06:59
17 6 241 DAMIAN PRZYMUSIŃSKI 22KM_M3 OBORNIKI OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY 8.54km/h 02:34:31 22KM 00:42:17
00:00:32
07:01
18 5 200 JAROSŁAW RÓŻYCKI 22KM_M4 OBORNIKI OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY 8.41km/h 02:36:52 22KM 00:44:38
00:02:20
07:07
19 6 228 PIOTR SZCZERBINSKI 22KM_M4 WROCLAW - 8.41km/h 02:37:01 22KM 00:44:39
00:00:00
07:08
20 5 163 PAWEŁ CZECHOLIŃSKI 22KM_M5 PONIEC STREFASPORTU.PL 8.34km/h 02:38:19 22KM 00:46:01
00:01:22
07:11
21 6 155 ARTUR ADAMIN 22KM_M5 WAŁBRZYCH - 8.33km/h 02:38:27 22KM 00:46:10
00:00:09
07:12
22 7 178 JERZY TEKIELI 22KM_M4 KŁODZKO TEKIELI FAMILY 8.3km/h 02:39:03 22KM 00:46:47
00:00:37
07:13
23 7 223 GRZEGORZ SULIMA 22KM_M5 STRZEGOM \"GRUPA BIEGOWA \"\"BEZ GRANIC\"\"\" 8.29km/h 02:39:08 22KM 00:46:50
00:00:03
07:14
24 8 254 ADAM PORADA 22KM_M5 JARNOŁTÓWEK MULTIFIT 8.17km/h 02:41:36 22KM 00:49:17
00:02:26
07:20
25 1 154 IRENEUSZ GAWROŃSKI 22KM_M6 CZECHOWICE-DZIEDZICE AMATOR 8.16km/h 02:41:46 22KM 00:49:34
00:00:17
07:21
26 7 238 MAKSIM PILETSKI 22KM_M3 WROCŁAW - 8.15km/h 02:41:57 22KM 00:49:35
00:00:00
07:21
27 8 176 PIOTR MICHALAK 22KM_M4 POZNAŃ PIOTR MICHALAK 8.06km/h 02:43:40 22KM 00:51:19
00:01:44
07:26
28 9 174 TOMASZ GRYKIEL 22KM_M4 POZNAŃ KS JULIAN 7.91km/h 02:46:53 22KM 00:54:28
00:03:09
07:35
29 10 232 DANIEL WIERZBICKI 22KM_M4 KLODZKO EBIEGI PL 7.7km/h 02:51:31 22KM 00:59:11
00:04:42
07:47
30 8 256 BARTEK BOROWIEC 22KM_M3 WROCŁAW ATLAS RUNNING TEAM 7.45km/h 02:57:04 22KM 01:04:47
00:05:36
08:02
31 9 222 LESZEK GRYGIEL 22KM_M5 WROCŁAW ATLAS RUNNING TEAM 7.45km/h 02:57:06 22KM 01:04:49
00:00:02
08:03
32 11 151 DAWID MOŃKO 22KM_M4 WROCŁAW DOKERSI WROCŁAW 7.44km/h 02:57:24 22KM 01:05:01
00:00:12
08:03
33 9 169 KRZYSZTOF OGÓREK 22KM_M3 WYSOKA - 7.44km/h 02:57:27 22KM 01:05:06
00:00:04
08:03
34 2 245 KRZYSZTOF PIĘTA 22KM_M6 SOSNOWIEC SOSNA SOSNOWIEC 7.43km/h 02:57:42 22KM 01:05:27
00:00:21
08:04
35 10 227 BOGUSŁAW BEDNARCZYK 22KM_M5 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 7.31km/h 03:00:33 22KM 01:08:19
00:02:52
08:12
36 12 253 MICHAŁ GRELA 22KM_M4 WROCŁAW BIEGAMY WE WROCŁAWIU 7.3km/h 03:00:47 22KM 01:08:26
00:00:06
08:13
37 11 181 IRENEUSZ NOWAK 22KM_M5 BYSTRZYCA KŁODZKA - 7.17km/h 03:03:59 22KM 01:11:42
00:03:16
08:21
38 3 196 JACEK DUDZIK 22KM_M6 KŁODZKO LKS ISKRA JASZKOWA 7.09km/h 03:06:07 22KM 01:13:50
00:02:07
08:27
39 13 242 SEBASTIAN GOŁĘBIEWSKI 22KM_M4 KŁODZKO EBIEGI.PL 7.07km/h 03:06:39 22KM 01:14:20
00:00:30
08:29
40 10 211 MATEUSZ KRUPIŃSKI 22KM_M3 KOZIEGŁOWY - 7.05km/h 03:07:21 22KM 01:15:03
00:00:42
08:30
41 11 189 DANIEL KUPŚĆ 22KM_M3 WROCŁAW - 7.03km/h 03:07:43 22KM 01:15:24
00:00:21
08:31
42 1 247 ZBIGNIEW TWARÓG 22KM_M7 STRZEGOM \"GRUPA BIEGOWA \"\"BEZ GRANIC\"\"\" 7.02km/h 03:08:08 22KM 01:15:51
00:00:27
08:33
43 12 172 MATEUSZ ZAPIERACZYŃSKI 22KM_M3 RZGÓW RAZEM TRENUJEMY SPORT 7km/h 03:08:40 22KM 01:16:23
00:00:31
08:34
44 14 194 JAN DZIURANIUK 22KM_M4 GÓRA KALWARIA DZIURA 6.97km/h 03:09:30 22KM 01:17:11
00:00:47
08:36
45 13 244 WOJCIECH JANOWICZ 22KM_M3 KŁODZKO - 6.88km/h 03:11:58 22KM 01:19:37
00:02:26
08:43
46 15 183 MARIUSZ OPAŁACZ 22KM_M4 JELENIA GÓRA - 6.64km/h 03:18:45 22KM 01:26:24
00:06:46
09:02
47 4 231 ADRIAN GADOMSKI 22KM_M2 KSIĄŻ WLKP - 6.64km/h 03:18:52 22KM 01:26:33
00:00:09
09:02
48 5 230 BARTOSZ MALUSIAK 22KM_M2 KSIĄŻ WIELKOPOLSKI - 6.64km/h 03:18:53 22KM 01:26:46
00:00:13
09:02
49 6 237 WOJCIECH ŚWIDERSKI 22KM_M2 WROCŁAW - 6.63km/h 03:18:57 22KM 01:26:34
SPNM
09:02
50 12 188 RADOSLAW WOZNIAK 22KM_M5 BIELANY WROCLAWSKIE - 6.46km/h 03:24:18 22KM 01:31:54
00:05:19
09:17
51 14 201 BORYS BEDNAREK 22KM_M3 LĄDEK-ZDRÓJ - 6.42km/h 03:25:40 22KM 01:33:21
00:01:27
09:20
52 16 209 ROBERT WRÓBEL 22KM_M4 WROCŁAW - 6.32km/h 03:28:44 22KM 01:36:21
00:03:00
09:29
53 17 167 MICHAŁ RĘDZIA 22KM_M4 WOŁOMIN ZABIEGANY WOŁOMIN 6.32km/h 03:28:48 22KM 01:36:25
00:00:03
09:29
54 4 224 JANUSZ ROCHOWIAK 22KM_M6 POBIEDZISKA JANUSZ BIEGA 6.29km/h 03:29:53 22KM 01:37:36
00:01:10
09:32
55 15 173 PRZEMYSŁAW POSELT 22KM_M3 ŁÓDŹ - 6.23km/h 03:31:56 22KM 01:39:40
00:02:03
09:38
56 5 216 KAZIMIERZ GONERA 22KM_M6 MIŁOSZYCE KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE 6.22km/h 03:32:05 22KM 01:39:46
00:00:06
09:38
57 16 179 KONRAD JELEŃ 22KM_M3 CZAPURY VEGE RUNNERS 6.15km/h 03:34:39 22KM 01:42:18
00:02:31
09:45
58 13 197 JOZEF URBANIAK 22KM_M5 STRONIE ŚLĄSKIE ULKS CZARNA GÓRA 6.04km/h 03:38:33 22KM 01:46:15
00:03:57
09:56
59 17 235 DAMIAN HADRO 22KM_M3 WROCŁAW PCC ROKITA 5.93km/h 03:42:27 22KM 01:50:09
00:03:54
10:06
60 6 162 KRZYSZTOF ZIÓŁKOWSKI 22KM_M6 WROŁAW PRO-RUN WROCŁAW 5.75km/h 03:49:25 22KM 01:57:10
00:07:00
10:25
61 18 214 TOMASZ DOMAGAŁA 22KM_M4 DZIERŻONIÓW BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 5.6km/h 03:55:52 22KM 02:03:33
00:06:22
10:43
62 19 152 PATRYK ŁACHAN 22KM_M4 WROCŁAW WKURW_TEAM 5.46km/h 04:01:50 22KM 02:09:27
00:05:54
10:59

Bieg 22km Kobiety

Miejsce Mck Nr Imię Nazwisko Kat Miejscowość Team AV Wynik Dystans Straty Tempo
1 1 255 MONIKA DUDEK 22KM_K3 ZIĘBICE BIEGOWY DZIK 9.27km/h 02:22:25 22KM 00:00:00.00
00:00:00.00
06:28
2 1 199 MAŁGORZATA BROK 22KM_K4 PLEWISKA - 8.67km/h 02:32:12 22KM 00:09:46
00:09:46
06:55
3 2 210 ANDŻELIKA KRUPIŃSKA 22KM_K3 KOZIEGŁOWY BIEGAJĄCE KREJZOLE / AKTYWNI RAZEM 7.69km/h 02:51:42 22KM 00:29:12
00:19:26
07:48
4 3 190 BARBARA KARPIŃSKA 22KM_K3 OTMUCHÓW RUNNERS TEAM NYSA 7.59km/h 02:53:53 22KM 00:31:34
00:02:21
07:54
5 1 182 MAGDALENA CHEŁMICKA 22KM_K5 ŁÓDŹ ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM 7.57km/h 02:54:19 22KM 00:31:50
00:00:16
07:55
6 2 240 JUSTYNA HACHOŁ 22KM_K4 WROCŁAW - 7.31km/h 03:00:34 22KM 00:38:07
00:06:16
08:12
7 3 207 ANNA NAKONECZNA 22KM_K4 WROCŁAW 1 7.3km/h 03:00:56 22KM 00:38:30
00:00:22
08:13
8 2 206 KATARZYNA PTASZEK 22KM_K5 PIETRZYKOWICE TRENUJZNAMI.PL 7.28km/h 03:01:23 22KM 00:38:57
00:00:26
08:14
9 4 191 MAGDALENA LEWICKA 22KM_K3 OBORNIKI OKL OBORNIKI 6.81km/h 03:13:50 22KM 00:51:22
00:12:24
08:48
10 4 218 KINGA ZAMIATOWSKA 22KM_K4 BYDGOSZCZ BELLA LINE 6.56km/h 03:21:15 22KM 00:58:49
00:07:27
09:08
11 5 203 ANETA ANTOSZCZUK 22KM_K4 KIEŁCZÓW - 6.32km/h 03:28:46 22KM 01:06:15
00:07:25
09:29
12 3 229 ALICJA LUBAŃSKA 22KM_K5 BUKOWICE - 6.31km/h 03:29:05 22KM 01:06:36
00:00:21
09:30
13 1 198 AGNIESZKA ZAJĄCZKOWSKA 22KM_K2 KŁODZKO LKS ISKRA JASZKOWA 6.23km/h 03:31:56 22KM 01:09:24
00:02:48
09:38
14 6 219 ANNA SKRZĄTEK 22KM_K4 PRZYŁĘKI - 6.21km/h 03:32:23 22KM 01:09:57
00:00:33
09:39
15 5 193 PAULA KOROWAJ 22KM_K3 ZBYCHOWO AKTYWNE ZBYCHOWO 6.19km/h 03:33:22 22KM 01:10:52
00:00:54
09:41
16 6 192 SYLWIA PATEK 22KM_K3 ZBYCHOWO AKTYWNE ZBYCHOWO 6.19km/h 03:33:23 22KM 01:10:53
00:00:00
09:41
17 7 177 JOANNA MICHALAK 22KM_K4 POZNAŃ JOANNA MICHALAK 6.08km/h 03:36:59 22KM 01:14:26
00:03:32
09:51
18 4 221 IZABELA DATA 22KM_K5 KLETNO KUGUAR XTREME RUNNERS 6.07km/h 03:37:19 22KM 01:14:53
00:00:27
09:52
19 8 234 EWA HUDZIAK-OWCZAREK 22KM_K4 BRZEG DOLNY PCC ROKITA 6.04km/h 03:38:24 22KM 01:15:54
00:01:01
09:55
20 7 246 MAGDALENA SZELĄGIEWCZ 22KM_K3 SZCZECIN - 5.76km/h 03:48:58 22KM 01:26:25
00:10:31
10:24
21 9 202 KATARZYNA BARTOSZEWSKA 22KM_K4 DŁUGOŁĘKA TEAM RÓŻOWEJ PELERYNKI 5.68km/h 03:52:13 22KM 01:29:40
00:03:14
10:33
22 5 220 GRAŻYNA GIERSZEWSKA 22KM_K5 BYDGOSZCZ - 5.62km/h 03:55:02 22KM 01:32:35
00:02:54
10:41
23 10 166 ANONIM ANONIM (M46K4040) 22KM_K4 WARSZAWA - 5.6km/h 03:55:31 22KM 01:32:55
00:00:19
10:42
24 11 215 JOANNA DOMAGAŁA 22KM_K4 DZIERŻONIÓW BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 5.6km/h 03:55:52 22KM 01:33:21
00:00:26
10:43
25 2 243 MONIKA LUBAŃSKA 22KM_K2 DŁUGOŁĘKA - 5.59km/h 03:56:15 22KM 01:33:45
00:00:24
10:44
26 8 208 BARBARA SERWOTKA-KAŁUŻNY 22KM_K3 KIEŁCZÓW RUDA 5.32km/h 04:07:59 22KM 01:45:30
00:11:44
11:16
27 12 184 KATARZYNA POLCZYK 22KM_K4 TARNOWSKIE GÓRY SREBRNE MIASTO TARNOWSKIE GÓRY 5.27km/h 04:10:39 22KM 01:48:08
00:02:38
11:23
28 13 226 MAŁGORZATA SZELĄGIEWICZ 22KM_K4 SZCZECIN CI OD RUDEGO KOTA DNF 22KM SPNM
SPNM

Bieg 13km

Miejsce Mck Nr Imię Nazwisko Kat Miejscowość Team AV Wynik Dystans Straty Tempo
1 1 40 PATRYK BRYŁKOWSKI 13KM_M2 WAŁBRZYCH GARMIN WROCŁAW/140MINUT.PL 11.59km/h 01:07:18 13KM 00:00:00.00
00:00:00.00
05:10
2 2 83 KAROL KINAL 13KM_M2 ŚRODA ŚLĄSKA - 11.54km/h 01:07:35 13KM 00:00:17
00:00:17
05:11
3 1 101 MICHAŁ KITA 13KM_M4 WROCŁAW PĘDZĄCY W MIEJSCU 10.08km/h 01:17:23 13KM 00:10:02
00:09:45
05:57
4 1 121 DANIEL TRACZYŃSKI 13KM_M3 ŚWIDNICA MAD RUNNERS 10.02km/h 01:17:52 13KM 00:10:32
00:00:30
05:59
5 2 38 TOBIASZ CHUDY 13KM_M3 LESZNO RUN TEAM RYDZYNA 9.72km/h 01:20:17 13KM 00:12:51
00:02:18
06:10
6 2 113 JAN RINK 13KM_M4 BOLKÓW - 9.35km/h 01:23:27 13KM 00:16:06
00:03:14
06:25
7 1 110 EWELINA BABIŃSKA-POPIŁKA 13KM_K3 RADKÓW KŁODZKI - 8.99km/h 01:26:43 13KM 00:19:25
00:03:19
06:40
8 3 79 MATEUSZ PĘCHRA 13KM_M3 TURAWA ULTRATURY 8.86km/h 01:28:02 13KM 00:20:39
00:01:13
06:46
9 3 94 JOZEF WYROSLAK 13KM_M4 WROCŁAW JUICY RUNNER 8.8km/h 01:28:37 13KM 00:21:12
00:00:33
06:49
10 4 122 JACEK JAGNIĄTKOWSKI 13KM_M4 OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIE KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKA 8.75km/h 01:29:06 13KM 00:21:43
00:00:30
06:51
11 4 116 KRZYSZTOF JAWOR 13KM_M3 BRZEG DOLNY - 8.69km/h 01:29:47 13KM 00:22:24
00:00:40
06:54
12 5 3 GRZEGORZ CZAJKA 13KM_M4 NOWA RUDA NOWA RUDA BIEGA 8.61km/h 01:30:36 13KM 00:23:14
00:00:49
06:58
13 2 9 PAULINA WOŹNY 13KM_K3 SZCZYTNA - 8.46km/h 01:32:13 13KM 00:25:01
00:01:47
07:05
14 6 6 ADAM WCISŁO 13KM_M4 JASZKOWA DOLNA LKS ISKRA JASZKOWA 8.45km/h 01:32:16 13KM 00:25:04
00:00:03
07:05
15 7 73 MARIUSZ KŁAKOWICZ 13KM_M4 NOWY ŚWIĘTÓW - 8.2km/h 01:35:05 13KM 00:27:41
00:02:36
07:18
16 8 107 MAREK LACH 13KM_M4 ROGÓW SOBÓCKI ELITERUNNERS 8.13km/h 01:35:57 13KM 00:28:33
00:00:52
07:22
17 5 63 ARTUR BARTKOWIAK 13KM_M3 SZCZYTNIKI DUCHOWNE GÓRSKIE PROGI 8.12km/h 01:36:05 13KM 00:28:40
00:00:07
07:23
18 3 119 KRZYSZTOF HELUSZKA 13KM_M2 WOŁÓW PCC ROKITA 7.85km/h 01:39:18 13KM 00:32:06
00:03:25
07:38
19 1 118 ARTUR MISIAK 13KM_M5 STRONIE SLASKIE - 7.83km/h 01:39:39 13KM 00:32:14
00:00:07
07:39
20 3 99 AGNIESZKA OLESZCZUK 13KM_K3 KŁODZKO \"KLUB LEKKOATLETYCZNY\"\"ZIEMIA KŁODZKA\"\"\" 7.78km/h 01:40:11 13KM 00:32:53
00:00:38
07:42
21 6 62 MIROSŁAW BIERNAT 13KM_M3 UHOWO GÓRSKIE PROGI 7.69km/h 01:41:23 13KM 00:34:00
00:01:07
07:47
22 4 23 PAWEŁ JANOSZ 13KM_M2 WROCŁAW - 7.65km/h 01:41:58 13KM 00:34:47
00:00:46
07:50
23 7 37 ARIEL CHUDY 13KM_M3 RYDZYNA RUN TEAM RYDZYNA 7.63km/h 01:42:13 13KM 00:34:46
SPNM
07:51
24 9 46 MARCIN NOWAK 13KM_M4 POLKOWICE - 7.6km/h 01:42:39 13KM 00:35:10
00:00:23
07:53
25 10 108 PIOTR KUJAWKA 13KM_M4 GŁUSZYCA #WAWRZYNTEAM 7.51km/h 01:43:50 13KM 00:36:30
00:01:20
07:59
26 4 102 MAGDALENA JARZĄBEK 13KM_K3 WROCŁAW RRRR 7.49km/h 01:44:05 13KM 00:36:42
00:00:12
08:00
27 11 58 ROBERT TRZCIŃSKI 13KM_M4 KŁODZKO LKS ISKRA JASZKOWA 7.36km/h 01:46:02 13KM 00:38:39
00:01:56
08:09
28 12 65 BARTŁOMIEJ KOC 13KM_M4 BYSTRZYCA KŁODZKA - 7.32km/h 01:46:29 13KM 00:39:02
00:00:23
08:11
29 2 18 JACEK SZCZEPAŃSKI 13KM_M5 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 7.21km/h 01:48:13 13KM 00:40:51
00:01:49
08:19
30 5 45 JACEK SZARSKI 13KM_M2 WROCŁAW KAPCIOCHY 7.19km/h 01:48:26 13KM 00:41:15
00:00:23
08:20
31 3 88 JACEK BEŚKA 13KM_M5 BRZEG DOLNY PCC ROKITA 7.17km/h 01:48:50 13KM 00:41:38
00:00:23
08:22
32 1 109 URSZULA KUJAWKA 13KM_K4 GŁUSZYCA #WAWRZYNTEAM 7.16km/h 01:48:56 13KM 00:41:37
SPNM
08:22
33 6 35 JAN ZAPIERACZYŃSKI 13KM_M2 ŁÓDŹ RAZEM TRENUJEMY SPORT 7.15km/h 01:49:09 13KM 00:41:47
00:00:09
08:23
34 5 77 ANONIM ANONIM (A46P7478) 13KM_K3 STRONIE ŚLĄSKIE - 7.11km/h 01:49:44 13KM 00:42:20
00:00:33
08:26
35 1 115 ALEKSANDRA MIŁOSZEWICZ 13KM_K2 WROCŁAW SII POLSKA 7.09km/h 01:50:00 13KM 00:42:40
00:00:19
08:27
36 8 111 ŁUKASZ STĄPOR 13KM_M3 WITKÓW - 7.09km/h 01:50:04 13KM 00:42:44
00:00:04
08:28
37 4 59 MACIEJ BARNAŚ 13KM_M5 BARDO LKS ISKRA JASZKOWA 7.04km/h 01:50:44 13KM 00:43:23
00:00:39
08:31
38 1 93 SKRĘTEK MONIKA 13KM_K5 JELENIA BIEGAMDLAZDROWIA.PL 6.98km/h 01:51:48 13KM 00:44:26
00:01:03
08:36
39 13 30 MACIEJ NAMYSŁ 13KM_M4 KOŹMIN WIELKOPOLSKI KOŹMIN BIEGA 6.86km/h 01:53:38 13KM 00:46:17
00:01:50
08:44
40 14 41 ROBERT ZIÓŁKOWSKI 13KM_M4 BIELAWA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 6.83km/h 01:54:11 13KM 00:46:59
00:00:42
08:47
41 2 53 MONIKA WŁODARCZYK 13KM_K4 OSTRZESZÓW AKTYWNY OSTRZESZÓW 6.81km/h 01:54:33 13KM 00:47:10
00:00:10
08:48
42 6 36 ANETA ANDRZEJCZAK 13KM_K3 POZNAN - 6.8km/h 01:54:45 13KM 00:47:16
00:00:06
08:49
43 9 105 JAN JARUS 13KM_M3 JUTROSIN - 6.73km/h 01:55:54 13KM 00:48:26
00:01:09
08:54
44 15 68 GRZEGORZ STACHOWIAK 13KM_M4 RADKÓW - 6.71km/h 01:56:13 13KM 00:48:50
00:00:24
08:56
45 3 67 KINGA STACHOWIAK 13KM_K4 RADKÓW - 6.71km/h 01:56:14 13KM 00:48:51
00:00:00
08:56
46 7 2 KATARZYNA CHEŁCHOWSKA 13KM_K3 RADKÓW KŁODZKI - 6.69km/h 01:56:33 13KM 00:49:11
00:00:19
08:57
47 1 97 ANDRZEJ BRZEZINSKI 13KM_M6 OLKUSZ LANRUS 6.61km/h 01:58:05 13KM 00:50:45
00:01:33
09:05
48 16 82 MARCIN BIAŁEK 13KM_M4 STRONIE ŚLĄSKIE TURTLES 6.59km/h 01:58:17 13KM 00:50:48
00:00:03
09:05
49 17 16 MAREK KASAŁKA 13KM_M4 PLESZEW BBL PLESZEW 6.58km/h 01:58:30 13KM 00:51:12
00:00:23
09:06
50 4 47 IWONA NOWAK 13KM_K4 POLKOWICE - 6.57km/h 01:58:45 13KM 00:51:16
00:00:04
09:08
51 8 60 NATALIA GRDEŃ 13KM_K3 WARGOWO OKL OBORNIKI 6.56km/h 01:58:57 13KM 00:51:33
00:00:17
09:09
52 5 24 JERZY JOŃCZYK 13KM_M5 LĄDEK ZDRÓJ TUPTUP 6.56km/h 01:58:59 13KM 00:51:47
00:00:13
09:09
53 5 120 DOROTA KACZOROWSKA 13KM_K4 KIEŁCZÓW - 6.55km/h 01:59:06 13KM 00:51:40
SPNM
09:09
54 9 112 MAŁGORZATA MIKITA 13KM_K3 STRONIE ŚLĄSKIE - 6.54km/h 01:59:11 13KM 00:51:50
00:00:09
09:10
55 7 89 DAMIAN JAWOR 13KM_M2 BRZEG DOLNY PCC ROKITA 6.54km/h 01:59:13 13KM 00:51:47
SPNM
09:10
56 18 54 PAWEŁ WŁODARCZYK 13KM_M4 OSTRZESZÓW AKTYWNY OSTRZESZÓW 6.43km/h 02:01:21 13KM 00:53:57
00:02:10
09:20
57 10 85 MAGDALENA SYPKO-MARCINISZYN 13KM_K3 KLUCZBORK - 6.4km/h 02:01:53 13KM 00:54:27
00:00:29
09:22
58 19 84 MAREK KUTYŁA 13KM_M4 PYSKOWICE - 6.4km/h 02:01:54 13KM 00:54:28
00:00:00
09:22
59 20 72 ANONIM ANONIM (R46S7397) 13KM_M4 PRZYŁĘKI - 6.28km/h 02:04:06 13KM 00:56:43
00:02:14
09:32
60 8 22 WOJCIECH PATRYNIAK 13KM_M2 CHACHALNIA - 6.28km/h 02:04:17 13KM 00:56:52
00:00:09
09:33
61 6 66 PAULINA KOSTECZKA 13KM_K4 POZNAŃ KB MANIAC 6.25km/h 02:04:50 13KM 00:57:24
00:00:31
09:36
62 2 21 BEATA SARNA 13KM_K5 WROCŁAW - 6.25km/h 02:04:52 13KM 00:57:29
00:00:05
09:36
63 7 56 ALDONA ZAKRZEWSKA 13KM_K4 GDYNIA/MOSTY KREATORKA_PASJI TEAM 6.14km/h 02:07:05 13KM 00:59:43
00:02:13
09:46
64 8 55 AGNIESZKA JAŚNIKOWSKA 13KM_K4 LEGNICA GRUPA BIEGOWA BEZGRANIC 6.1km/h 02:07:55 13KM 01:00:43
00:01:00
09:50
65 3 78 MAGDALENA ROT 13KM_K5 WROCŁAW PRO RUN WROCŁAW 6.08km/h 02:08:16 13KM 01:00:53
00:00:10
09:52
66 9 69 PATRYK JOŃCZYK 13KM_M2 WROCŁAW - 6.07km/h 02:08:28 13KM 01:01:16
00:00:23
09:52
67 10 17 DAREK POŁUCH 13KM_M3 POZNAŃ Z GŁUPKA NA WARIATA 6.06km/h 02:08:38 13KM 01:01:10
SPNM
09:53
68 2 98 PIOTR ŁASZKIEWICZ 13KM_M6 BRZEŻNO ATHLETICS TEAM PRUSICE 6.05km/h 02:08:57 13KM 01:01:31
00:00:21
09:55
69 11 95 OLGA MARTYN 13KM_K3 RYDZYNA SPINKO LESZNO 6.01km/h 02:09:49 13KM 01:02:22
00:00:51
09:59
70 10 100 KACPER MATUKIEWICZ 13KM_M2 SŁUPSK - 5.99km/h 02:10:13 13KM 01:02:48
00:00:25
10:01
71 2 61 KATARZYNA BOŻKO 13KM_K2 KŁODAWA - 5.99km/h 02:10:14 13KM 01:02:47
SPNM
10:01
72 11 57 PAWEŁ PIÓRKOWSKI 13KM_M3 NOWA RUDA - 5.97km/h 02:10:34 13KM 01:03:23
00:00:35
10:02
73 9 39 EWELINA TEKIELI 13KM_K4 KŁODZKO TEKIELI FAMILY 5.88km/h 02:12:44 13KM 01:05:19
00:01:56
10:12
74 6 32 JAN KOT 13KM_M5 BUKÓWIEC GÓRNY TG.SOKÓŁ BUKÓWIEC GÓRNY 5.82km/h 02:14:00 13KM 01:06:33
00:01:13
10:18
75 10 31 VIOLETTA RĘBECKA 13KM_K4 JELENIA GÓRA BIEGAMDLAZDROWIA.PL 5.75km/h 02:15:35 13KM 01:08:14
00:01:41
10:25
76 4 76 AGNIESZKA GRYGIEL 13KM_K5 WROCŁAW - 5.75km/h 02:15:36 13KM 01:08:25
00:00:10
10:25
77 21 48 ANONIM ANONIM (J46D5345) 13KM_M4 JAŚKOWICE KORNIK 5.73km/h 02:16:12 13KM 01:08:42
00:00:17
10:28
78 22 114 BARTLOMIEJ FRĄC 13KM_M4 KUTNO - 5.73km/h 02:16:13 13KM 01:08:47
00:00:05
10:28
79 7 25 MICHAŁ SZUMACHER 13KM_M5 BRZEG DOLNY M.A.J.K. BRZEG DOLNY 5.72km/h 02:16:19 13KM 01:08:49
00:00:01
10:29
80 11 26 KAMILA SZUMACHER 13KM_K4 BRZEG DOLNY M.A.J.K. BRZEG DOLNY 5.72km/h 02:16:21 13KM 01:08:51
00:00:02
10:29
81 12 27 RENATA RADOMSKA 13KM_K4 WROCŁAW - 5.7km/h 02:16:49 13KM 01:09:21
00:00:30
10:31
82 11 75 KAMIL WARCHOŁ 13KM_M2 WROCŁAW - 5.7km/h 02:16:53 13KM 01:09:29
00:00:08
10:31
83 1 4 JOLA SIARKIEWICZ 13KM_K6 PODGÓRZYN BIEGAMDLAZDROWIA.PL 5.51km/h 02:21:37 13KM 01:14:15
00:04:46
10:53
84 13 34 IWONA KAMIŃSKA-SULICH 13KM_K4 WROCŁAW BOHENEK TEAM 5.46km/h 02:22:56 13KM 01:15:28
00:01:13
10:59
85 12 52 ANNA WISNIEWSKA 13KM_K3 WROCŁAW PRZYJACIELE 5.34km/h 02:26:01 13KM 01:18:37
00:03:08
11:13
86 23 51 RADOSŁAW WIŚNIEWSKI 13KM_M4 WROCŁAW PRZYJACIELE 5.34km/h 02:26:03 13KM 01:18:38
00:00:01
11:14
87 14 106 ANONIM ANONIM (K46P8417) 13KM_K4 WYSOKA - 5.33km/h 02:26:13 13KM 01:18:47
00:00:09
11:14
88 15 11 EWA KOZIARSKA 13KM_K4 WROCŁAW - 5.33km/h 02:26:20 13KM 01:18:54
00:00:06
11:15
89 24 104 GRZEGORZ PIETRZAK 13KM_M4 WROCŁAW - 5.33km/h 02:26:24 13KM 01:18:56
00:00:01
11:15
90 16 103 ANNA PIETRZAK 13KM_K4 WROCŁAW BIEGAM SOBIE 5.33km/h 02:26:27 13KM 01:18:59
00:00:02
11:15
91 5 13 JOANNA POKORNY 13KM_K5 WROCŁAW - 5.22km/h 02:29:27 13KM 01:22:06
00:03:07
11:29
92 6 19 BOŻENA DYJAK 13KM_K5 WROCŁAW - 5.01km/h 02:35:48 13KM 01:28:26
00:06:19
11:59
93 25 70 KRZYSZTOF GÓRALSKI 13KM_M4 BYSTRZYCA KŁODZKA - 4.82km/h 02:41:54 13KM 01:34:29
00:06:03
12:27
94 7 91 AGNIESZKA ERBETOWSKA 13KM_K5 JELENIA GÓRA BIEGAMDLAZDROWIA.PL 4.75km/h 02:44:14 13KM 01:36:52
00:02:22
12:38
95 3 64 MARIAN KURAJK 13KM_M6 GDAŃSK FIGHTING RUNNER 4.51km/h 02:53:02 13KM 01:45:35
00:08:43
13:18
96 26 117 ŁUKASZ FIL 13KM_M4 WROCŁAW VERITAS TEAM 3.87km/h 03:21:36 13KM 02:14:09
00:28:33
15:30
97 8 28 EDYTA JANKOWSKA 13KM_K5 WROCŁAW - DNF 13KM SPNM
SPNM

Bieg 13km Mężczyźni

Miejsce Mck Nr Imię Nazwisko Kat Miejscowość Team AV Wynik Dystans Straty Tempo
1 1 40 PATRYK BRYŁKOWSKI 13KM_M2 WAŁBRZYCH GARMIN WROCŁAW/140MINUT.PL 11.59km/h 01:07:18 13KM 00:00:00.00
00:00:00.00
05:10
2 2 83 KAROL KINAL 13KM_M2 ŚRODA ŚLĄSKA - 11.54km/h 01:07:35 13KM 00:00:17
00:00:17
05:11
3 1 101 MICHAŁ KITA 13KM_M4 WROCŁAW PĘDZĄCY W MIEJSCU 10.08km/h 01:17:23 13KM 00:10:02
00:09:45
05:57
4 1 121 DANIEL TRACZYŃSKI 13KM_M3 ŚWIDNICA MAD RUNNERS 10.02km/h 01:17:52 13KM 00:10:32
00:00:30
05:59
5 2 38 TOBIASZ CHUDY 13KM_M3 LESZNO RUN TEAM RYDZYNA 9.72km/h 01:20:17 13KM 00:12:51
00:02:18
06:10
6 2 113 JAN RINK 13KM_M4 BOLKÓW - 9.35km/h 01:23:27 13KM 00:16:06
00:03:14
06:25
7 3 79 MATEUSZ PĘCHRA 13KM_M3 TURAWA ULTRATURY 8.86km/h 01:28:02 13KM 00:20:39
00:04:33
06:46
8 3 94 JOZEF WYROSLAK 13KM_M4 WROCŁAW JUICY RUNNER 8.8km/h 01:28:37 13KM 00:21:12
00:00:33
06:49
9 4 122 JACEK JAGNIĄTKOWSKI 13KM_M4 OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIE KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKA 8.75km/h 01:29:06 13KM 00:21:43
00:00:30
06:51
10 4 116 KRZYSZTOF JAWOR 13KM_M3 BRZEG DOLNY - 8.69km/h 01:29:47 13KM 00:22:24
00:00:40
06:54
11 5 3 GRZEGORZ CZAJKA 13KM_M4 NOWA RUDA NOWA RUDA BIEGA 8.61km/h 01:30:36 13KM 00:23:14
00:00:49
06:58
12 6 6 ADAM WCISŁO 13KM_M4 JASZKOWA DOLNA LKS ISKRA JASZKOWA 8.45km/h 01:32:16 13KM 00:25:04
00:01:50
07:05
13 7 73 MARIUSZ KŁAKOWICZ 13KM_M4 NOWY ŚWIĘTÓW - 8.2km/h 01:35:05 13KM 00:27:41
00:02:36
07:18
14 8 107 MAREK LACH 13KM_M4 ROGÓW SOBÓCKI ELITERUNNERS 8.13km/h 01:35:57 13KM 00:28:33
00:00:52
07:22
15 5 63 ARTUR BARTKOWIAK 13KM_M3 SZCZYTNIKI DUCHOWNE GÓRSKIE PROGI 8.12km/h 01:36:05 13KM 00:28:40
00:00:07
07:23
16 3 119 KRZYSZTOF HELUSZKA 13KM_M2 WOŁÓW PCC ROKITA 7.85km/h 01:39:18 13KM 00:32:06
00:03:25
07:38
17 1 118 ARTUR MISIAK 13KM_M5 STRONIE SLASKIE - 7.83km/h 01:39:39 13KM 00:32:14
00:00:07
07:39
18 6 62 MIROSŁAW BIERNAT 13KM_M3 UHOWO GÓRSKIE PROGI 7.69km/h 01:41:23 13KM 00:34:00
00:01:46
07:47
19 4 23 PAWEŁ JANOSZ 13KM_M2 WROCŁAW - 7.65km/h 01:41:58 13KM 00:34:47
00:00:46
07:50
20 7 37 ARIEL CHUDY 13KM_M3 RYDZYNA RUN TEAM RYDZYNA 7.63km/h 01:42:13 13KM 00:34:46
SPNM
07:51
21 9 46 MARCIN NOWAK 13KM_M4 POLKOWICE - 7.6km/h 01:42:39 13KM 00:35:10
00:00:23
07:53
22 10 108 PIOTR KUJAWKA 13KM_M4 GŁUSZYCA #WAWRZYNTEAM 7.51km/h 01:43:50 13KM 00:36:30
00:01:20
07:59
23 11 58 ROBERT TRZCIŃSKI 13KM_M4 KŁODZKO LKS ISKRA JASZKOWA 7.36km/h 01:46:02 13KM 00:38:39
00:02:08
08:09
24 12 65 BARTŁOMIEJ KOC 13KM_M4 BYSTRZYCA KŁODZKA - 7.32km/h 01:46:29 13KM 00:39:02
00:00:23
08:11
25 2 18 JACEK SZCZEPAŃSKI 13KM_M5 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 7.21km/h 01:48:13 13KM 00:40:51
00:01:49
08:19
26 5 45 JACEK SZARSKI 13KM_M2 WROCŁAW KAPCIOCHY 7.19km/h 01:48:26 13KM 00:41:15
00:00:23
08:20
27 3 88 JACEK BEŚKA 13KM_M5 BRZEG DOLNY PCC ROKITA 7.17km/h 01:48:50 13KM 00:41:38
00:00:23
08:22
28 6 35 JAN ZAPIERACZYŃSKI 13KM_M2 ŁÓDŹ RAZEM TRENUJEMY SPORT 7.15km/h 01:49:09 13KM 00:41:47
00:00:08
08:23
29 8 111 ŁUKASZ STĄPOR 13KM_M3 WITKÓW - 7.09km/h 01:50:04 13KM 00:42:44
00:00:57
08:28
30 4 59 MACIEJ BARNAŚ 13KM_M5 BARDO LKS ISKRA JASZKOWA 7.04km/h 01:50:44 13KM 00:43:23
00:00:39
08:31
31 13 30 MACIEJ NAMYSŁ 13KM_M4 KOŹMIN WIELKOPOLSKI KOŹMIN BIEGA 6.86km/h 01:53:38 13KM 00:46:17
00:02:53
08:44
32 14 41 ROBERT ZIÓŁKOWSKI 13KM_M4 BIELAWA BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA 6.83km/h 01:54:11 13KM 00:46:59
00:00:42
08:47
33 9 105 JAN JARUS 13KM_M3 JUTROSIN - 6.73km/h 01:55:54 13KM 00:48:26
00:01:27
08:54
34 15 68 GRZEGORZ STACHOWIAK 13KM_M4 RADKÓW - 6.71km/h 01:56:13 13KM 00:48:50
00:00:24
08:56
35 1 97 ANDRZEJ BRZEZINSKI 13KM_M6 OLKUSZ LANRUS 6.61km/h 01:58:05 13KM 00:50:45
00:01:54
09:05
36 16 82 MARCIN BIAŁEK 13KM_M4 STRONIE ŚLĄSKIE TURTLES 6.59km/h 01:58:17 13KM 00:50:48
00:00:03
09:05
37 17 16 MAREK KASAŁKA 13KM_M4 PLESZEW BBL PLESZEW 6.58km/h 01:58:30 13KM 00:51:12
00:00:23
09:06
38 5 24 JERZY JOŃCZYK 13KM_M5 LĄDEK ZDRÓJ TUPTUP 6.56km/h 01:58:59 13KM 00:51:47
00:00:35
09:09
39 7 89 DAMIAN JAWOR 13KM_M2 BRZEG DOLNY PCC ROKITA 6.54km/h 01:59:13 13KM 00:51:47
SPNM
09:10
40 18 54 PAWEŁ WŁODARCZYK 13KM_M4 OSTRZESZÓW AKTYWNY OSTRZESZÓW 6.43km/h 02:01:21 13KM 00:53:57
00:02:10
09:20
41 19 84 MAREK KUTYŁA 13KM_M4 PYSKOWICE - 6.4km/h 02:01:54 13KM 00:54:28
00:00:30
09:22
42 20 72 ANONIM ANONIM (R46S7397) 13KM_M4 PRZYŁĘKI - 6.28km/h 02:04:06 13KM 00:56:43
00:02:14
09:32
43 8 22 WOJCIECH PATRYNIAK 13KM_M2 CHACHALNIA - 6.28km/h 02:04:17 13KM 00:56:52
00:00:09
09:33
44 9 69 PATRYK JOŃCZYK 13KM_M2 WROCŁAW - 6.07km/h 02:08:28 13KM 01:01:16
00:04:24
09:52
45 10 17 DAREK POŁUCH 13KM_M3 POZNAŃ Z GŁUPKA NA WARIATA 6.06km/h 02:08:38 13KM 01:01:10
SPNM
09:53
46 2 98 PIOTR ŁASZKIEWICZ 13KM_M6 BRZEŻNO ATHLETICS TEAM PRUSICE 6.05km/h 02:08:57 13KM 01:01:31
00:00:21
09:55
47 10 100 KACPER MATUKIEWICZ 13KM_M2 SŁUPSK - 5.99km/h 02:10:13 13KM 01:02:48
00:01:16
10:01
48 11 57 PAWEŁ PIÓRKOWSKI 13KM_M3 NOWA RUDA - 5.97km/h 02:10:34 13KM 01:03:23
00:00:35
10:02
49 6 32 JAN KOT 13KM_M5 BUKÓWIEC GÓRNY TG.SOKÓŁ BUKÓWIEC GÓRNY 5.82km/h 02:14:00 13KM 01:06:33
00:03:09
10:18
50 21 48 ANONIM ANONIM (J46D5345) 13KM_M4 JAŚKOWICE KORNIK 5.73km/h 02:16:12 13KM 01:08:42
00:02:09
10:28
51 22 114 BARTLOMIEJ FRĄC 13KM_M4 KUTNO - 5.73km/h 02:16:13 13KM 01:08:47
00:00:05
10:28
52 7 25 MICHAŁ SZUMACHER 13KM_M5 BRZEG DOLNY M.A.J.K. BRZEG DOLNY 5.72km/h 02:16:19 13KM 01:08:49
00:00:01
10:29
53 11 75 KAMIL WARCHOŁ 13KM_M2 WROCŁAW - 5.7km/h 02:16:53 13KM 01:09:29
00:00:40
10:31
54 23 51 RADOSŁAW WIŚNIEWSKI 13KM_M4 WROCŁAW PRZYJACIELE 5.34km/h 02:26:03 13KM 01:18:38
00:09:08
11:14
55 24 104 GRZEGORZ PIETRZAK 13KM_M4 WROCŁAW - 5.33km/h 02:26:24 13KM 01:18:56
00:00:18
11:15
56 25 70 KRZYSZTOF GÓRALSKI 13KM_M4 BYSTRZYCA KŁODZKA - 4.82km/h 02:41:54 13KM 01:34:29
00:15:33
12:27
57 3 64 MARIAN KURAJK 13KM_M6 GDAŃSK FIGHTING RUNNER 4.51km/h 02:53:02 13KM 01:45:35
00:11:06
13:18
58 26 117 ŁUKASZ FIL 13KM_M4 WROCŁAW VERITAS TEAM 3.87km/h 03:21:36 13KM 02:14:09
00:28:33
15:30

Bieg 13km Kobiety

Miejsce Mck Nr Imię Nazwisko Kat Miejscowość Team AV Wynik Dystans Straty Tempo
1 1 110 EWELINA BABIŃSKA-POPIŁKA 13KM_K3 RADKÓW KŁODZKI - 8.99km/h 01:26:43 13KM 00:00:00.00
00:00:00.00
06:40
2 2 9 PAULINA WOŹNY 13KM_K3 SZCZYTNA - 8.46km/h 01:32:13 13KM 00:05:36
00:05:36
07:05
3 3 99 AGNIESZKA OLESZCZUK 13KM_K3 KŁODZKO \"KLUB LEKKOATLETYCZNY\"\"ZIEMIA KŁODZKA\"\"\" 7.78km/h 01:40:11 13KM 00:13:27
00:07:51
07:42
4 4 102 MAGDALENA JARZĄBEK 13KM_K3 WROCŁAW RRRR 7.49km/h 01:44:05 13KM 00:17:17
00:03:49
08:00
5 1 109 URSZULA KUJAWKA 13KM_K4 GŁUSZYCA #WAWRZYNTEAM 7.16km/h 01:48:56 13KM 00:22:11
00:04:54
08:22
6 5 77 ANONIM ANONIM (A46P7478) 13KM_K3 STRONIE ŚLĄSKIE - 7.11km/h 01:49:44 13KM 00:22:54
00:00:43
08:26
7 1 115 ALEKSANDRA MIŁOSZEWICZ 13KM_K2 WROCŁAW SII POLSKA 7.09km/h 01:50:00 13KM 00:23:14
00:00:19
08:27
8 1 93 SKRĘTEK MONIKA 13KM_K5 JELENIA BIEGAMDLAZDROWIA.PL 6.98km/h 01:51:48 13KM 00:25:01
00:01:46
08:36
9 2 53 MONIKA WŁODARCZYK 13KM_K4 OSTRZESZÓW AKTYWNY OSTRZESZÓW 6.81km/h 01:54:33 13KM 00:27:44
00:02:43
08:48
10 6 36 ANETA ANDRZEJCZAK 13KM_K3 POZNAN - 6.8km/h 01:54:45 13KM 00:27:51
00:00:06
08:49
11 3 67 KINGA STACHOWIAK 13KM_K4 RADKÓW - 6.71km/h 01:56:14 13KM 00:29:25
00:01:34
08:56
12 7 2 KATARZYNA CHEŁCHOWSKA 13KM_K3 RADKÓW KŁODZKI - 6.69km/h 01:56:33 13KM 00:29:45
00:00:19
08:57
13 4 47 IWONA NOWAK 13KM_K4 POLKOWICE - 6.57km/h 01:58:45 13KM 00:31:51
00:02:05
09:08
14 8 60 NATALIA GRDEŃ 13KM_K3 WARGOWO OKL OBORNIKI 6.56km/h 01:58:57 13KM 00:32:08
00:00:17
09:09
15 5 120 DOROTA KACZOROWSKA 13KM_K4 KIEŁCZÓW - 6.55km/h 01:59:06 13KM 00:32:15
00:00:07
09:09
16 9 112 MAŁGORZATA MIKITA 13KM_K3 STRONIE ŚLĄSKIE - 6.54km/h 01:59:11 13KM 00:32:24
00:00:09
09:10
17 10 85 MAGDALENA SYPKO-MARCINISZYN 13KM_K3 KLUCZBORK - 6.4km/h 02:01:53 13KM 00:35:02
00:02:37
09:22
18 6 66 PAULINA KOSTECZKA 13KM_K4 POZNAŃ KB MANIAC 6.25km/h 02:04:50 13KM 00:37:58
00:02:56
09:36
19 2 21 BEATA SARNA 13KM_K5 WROCŁAW - 6.25km/h 02:04:52 13KM 00:38:04
00:00:05
09:36
20 7 56 ALDONA ZAKRZEWSKA 13KM_K4 GDYNIA/MOSTY KREATORKA_PASJI TEAM 6.14km/h 02:07:05 13KM 00:40:17
00:02:13
09:46
21 8 55 AGNIESZKA JAŚNIKOWSKA 13KM_K4 LEGNICA GRUPA BIEGOWA BEZGRANIC 6.1km/h 02:07:55 13KM 00:41:18
00:01:00
09:50
22 3 78 MAGDALENA ROT 13KM_K5 WROCŁAW PRO RUN WROCŁAW 6.08km/h 02:08:16 13KM 00:41:28
00:00:10
09:52
23 11 95 OLGA MARTYN 13KM_K3 RYDZYNA SPINKO LESZNO 6.01km/h 02:09:49 13KM 00:42:56
00:01:28
09:59
24 2 61 KATARZYNA BOŻKO 13KM_K2 KŁODAWA - 5.99km/h 02:10:14 13KM 00:43:22
00:00:25
10:01
25 9 39 EWELINA TEKIELI 13KM_K4 KŁODZKO TEKIELI FAMILY 5.88km/h 02:12:44 13KM 00:45:54
00:02:32
10:12
26 10 31 VIOLETTA RĘBECKA 13KM_K4 JELENIA GÓRA BIEGAMDLAZDROWIA.PL 5.75km/h 02:15:35 13KM 00:48:49
00:02:54
10:25
27 4 76 AGNIESZKA GRYGIEL 13KM_K5 WROCŁAW - 5.75km/h 02:15:36 13KM 00:48:59
00:00:10
10:25
28 11 26 KAMILA SZUMACHER 13KM_K4 BRZEG DOLNY M.A.J.K. BRZEG DOLNY 5.72km/h 02:16:21 13KM 00:49:25
00:00:25
10:29
29 12 27 RENATA RADOMSKA 13KM_K4 WROCŁAW - 5.7km/h 02:16:49 13KM 00:49:55
00:00:30
10:31
30 1 4 JOLA SIARKIEWICZ 13KM_K6 PODGÓRZYN BIEGAMDLAZDROWIA.PL 5.51km/h 02:21:37 13KM 00:54:50
00:04:54
10:53
31 13 34 IWONA KAMIŃSKA-SULICH 13KM_K4 WROCŁAW BOHENEK TEAM 5.46km/h 02:22:56 13KM 00:56:03
00:01:13
10:59
32 12 52 ANNA WISNIEWSKA 13KM_K3 WROCŁAW PRZYJACIELE 5.34km/h 02:26:01 13KM 00:59:11
00:03:08
11:13
33 14 106 ANONIM ANONIM (K46P8417) 13KM_K4 WYSOKA - 5.33km/h 02:26:13 13KM 00:59:22
00:00:10
11:14
34 15 11 EWA KOZIARSKA 13KM_K4 WROCŁAW - 5.33km/h 02:26:20 13KM 00:59:28
00:00:06
11:15
35 16 103 ANNA PIETRZAK 13KM_K4 WROCŁAW BIEGAM SOBIE 5.33km/h 02:26:27 13KM 00:59:33
00:00:04
11:15
36 5 13 JOANNA POKORNY 13KM_K5 WROCŁAW - 5.22km/h 02:29:27 13KM 01:02:41
00:03:07
11:29
37 6 19 BOŻENA DYJAK 13KM_K5 WROCŁAW - 5.01km/h 02:35:48 13KM 01:09:00
00:06:19
11:59
38 7 91 AGNIESZKA ERBETOWSKA 13KM_K5 JELENIA GÓRA BIEGAMDLAZDROWIA.PL 4.75km/h 02:44:14 13KM 01:17:26
00:08:25
12:38
39 8 28 EDYTA JANKOWSKA 13KM_K5 WROCŁAW - DNF 13KM SPNM
SPNM